Ar-Ge

Araştırma Geliştirme

Şirketimizin başarısının sırrı, esneklik ve yaratıcılığı ile siparişleri en kısa sürede karşılamasında gizlidir. Bu konudaki gücümüzün kaynağı ise kuşkusuz ki, ileri teknolojiye sahip, profesyonel Ar-Ge departmanımızdır.

Aromsa Ar-Ge Merkezi

Aromsa A.Ş, gıda sektöründeki Türk firmalar içerisinde Ar-Ge merkezi belgesi almaya uygun görülen ikinci firma olmuştur. 25 Mart 2013 tarihi itibari ile Sanayi, Bilim ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tescilli Aromsa Ar-Ge Merkezi belgesini almıştır. Ar-Ge Merkezi, uzman araştırmacı kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Ar-Ge Merkezi; Ar-Ge Tatlı, Ar-Ge Tuzlu, Ar-Ge Sos, Organik Sentez, Ekstraksiyon (Doğal Ürünler), Analiz Laboratuvarı, Duyusal Analiz, Uygulama Tatlı, Uygulama İçecek ve Yeni Teknolojiler ve Yatırımlar bölümlerinden meydana gelmektedir. Ar-Ge merkezinde bulunan bu bölümlerin her biri kendi branşında müşteri odaklı çalışmakla beraber inovatif ve proaktif çalışmalar da yapmaktadırlar. Ar-Ge çalışmalarının büyük bölümü tüketicilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak ve hatta beklentilerinin üzerine çıkacak tat & kokuda ürünler geliştirmek üzerine yapılmaktadır.

Ar-Ge ekibi, müşterilerin farklı taleplerine en hızlı biçimde çözümler oluştururken, aynı zamanda Aromsa’nın dünyadaki ve sektöründeki tüm gelişemelere ayak uydurmasını da sağlamaktadır. Farklı sektörlerden sınırlı sayıda markanın sahip olduğu Ar-Ge Merkezi Belgesi, kurumların Türk ekonomisine yaptığı yatırımın önemli bir göstergesidir