AROMSA HAKKINDA

YARATICI LEZZET ORTAĞINIZ

Ürünlerimiz ile hayatın her anında insanların duyularına hitap ediyor, duygularına eşlik ediyoruz. Doğadan ilham alıyor, doğayı bilim ile birleştiriyoruz. Geniş ürün gamımızla birçok sektöre çözümler üretiyor, her zaman daha iyinin peşinden gidip, hayata mutluluk katmayı amaçlıyoruz.

Dünyanın en beğenilen markaları için yeni lezzetler tasarlıyor, milyonlarca tüketicinin beğenisine sunuyoruz. Sevilen tatları hayata geçirmek için, 1982’den beri her gün, yaratıcılık ve inovasyon, uzmanlık ve tutku ile çalışıyor, her zaman bir sonraki ilki bulmak, hayallere hayat vermek için sürekli araştırıyor, ait olduğumuz doğaya saygı duyuyor, insana değer veriyoruz.

Hayata Lezzet Katıyoruz

Dünyanın önde gelen aroma üreticisi olan Aromsa, ileri teknolojiyi doğal hammaddeler ile birleştirerek, gıda sektörünün her alanına başta çok geniş bir aroma portföyü olmak üzere; sos, şurup ve meyve preparatları, ekstraktlar, karamelize şeker, karamel renklendirici, meyve tozları, enzim modifiye süt ürünleri, baharat karışımları tasarlamakta, üretmekte ve sunmaktadır.

Aromsa Hakkında | Binlerce Yıllık Kültürümüzü Günümüze Taşıyoruz

Binlerce Yıllık Kültürümüzü Günümüze Taşıyoruz

1982’den beri biriktirdiğimiz tecrübeyi bilim ile harmanlıyor, Geleneksel Türk Lezzetlerini tüm dünyada milyonlarca insana ulaştırmak için tutku ile çalışıyoruz. Bin bir farklı çeşit fındık, yoğurt, kefir, baharatlar, 40 yıl hatırı olan Türk kahvesi, bayramların vazgeçilmesi baklava, unutulmaz kebaplar, Ege’nin incisi damla sakızı, herkesin sevdiği Türk lokumu ve daha birçok lezzeti tüm dünya ile paylaşmanın gururunu yaşıyoruz. Geleneksel lezzetleri tüm çocuklarımız tatsın istiyoruz.

Aromsa Hakkında | Doğal Lezzet Ortağınız Aromsa | Gıda ve Trendler

Gıda ve Trendler

Temposu artan hayat, tüketicilerin yeni lezzetlere, sağlıklı ve pratik ürünlere daha çok ilgi duymasına sebep oluyor. Sağlık ve doğallık; günümüzde gıda sektörünü en çok etkileyen trendlerin başında yer almaktadır. Bu doğrultuda, tüketiciler, az bileşen içeren, doğal içerikli, besin değeri yüksek ve az işlem görmüş ürünleri daha çok tercih ediyor. Aromsa olarak, doğal hammadde ve bileşenleri işliyoruz, en lezzetli ürünler ve keşfedilmemiş tatları “sağlıklı yaşam için lezzetten vazgeçmeyenlerle” buluşturuyoruz.

Aromsa Hakkında | Yaratıcı Lezzet Ortağınız Aromsa

Yaratıcı Lezzet Ortağınız Aromsa

Birlikte yol aldığımız markalarımıza katma değerli çözümler sunuyor; pazardaki beklentileri, ihtiyaç ve talepleri inceleyip; onları tüketicilerinin kalbinde ve zihninde vazgeçilmez kılacak eşsiz ürünler yaratmak için çalışıyoruz. Yaratıcı Lezzet Ortağınız Aromsa, aromanın ötesinde, ürün tasarımından, reçete oluşturmaya, ürün uygulama çalışmalarından duyusal panel değerlendirmelerine, proses geliştirmeden trend analizlerine kadar birçok konuda yenilikçi ve sürdürülebilir bir iş modeli sunuyor. Tüketicilere eşsiz bir lezzet deneyimi sağlamanız için fark yaratan, üstün kalitede ve inovatif çözümlerimiz ile yıllardır en güvenilen lezzet ortağınız olmaktan mutluluk duyuyoruz.