DÜNYADA AROMSA

Dünyanın en beğenilen markaları için yeni lezzetler tasarlayan ve üreten Aromsa,
50’den fazla ülkede milyonlarca tüketiciye ulaşıyor.

Bulunduğu coğrafi konum ve 14 ülkedeki lokal bayilerimiz, Aromsa’ya hizmet verdiği ülkelerin doğal lezzetlerini iyi tanıyıp analiz etme avantajı sağlıyor. Aromsa'nın, bu tecrübeyle ürettiği kendine özgü aroma ve sosları, dünyanın pek çok yerinde satılan gıda ürünlerine artı değer ve lezzet katıyor.

Aromsa, yüksek teknolojiye sahip esnek üretim sistemi ve aktif, yaratıcı kadroları ile dünya gıda sektörünü ve sektördeki yenilikleri bir adım önde takip eder ve müşterilerine en hızlı şekilde pazar beklentilerini karşılayacak aromalar sunar. Aromsa; Asya-Pasifik ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’daki bayilerinin yanı sıra Rusya’daki ofisi ile müşterilerine hızlı ve kaliteli servis verebilmektedir.

Dünyada Aromsa | Aromsa GmbH

Aromsa GmbH

Aromsa, Türkiye’den sonra ilk üretim tesisini 2009 yılında Almanya’nın Emmerich kentinde açtı. Ar-Ge çalışmalarımızın bir kısmını ve Avrupa'ya yaptığımız satışları Almanya’daki tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. 2017 yılında Aromsa GMBH’da yeni bina ve makina yatırımları ile üretim kapasitesi 5 katına çıkarıldı.

Zengin ürün çeşitliliği ve iş ortaklarımıza sağladığımız teknik destek, ülkemizde faaliyet gösteren yerli ve uluslararası gıda üreticilerinin Aromsa ürünlerini tercih etmelerini sağlıyor.

Uluslararası standartlarda üretim yapan Aromsa, önümüzdeki yıllarda ürün teknolojisi, hizmet kalitesi ve iş ortaklarına sunduğu teknik destek gücünü daha da arttırarak Türkiye'de ve dünyada pazar payını büyütmeyi hedefliyor.

Dünyada Aromsa

Aromsa ofisleri ve bayilerinin bulunduğu lokasyonlar için lütfen ülke seçiniz.

{{i.name}} {{i.address}}
Contact :
Phone :
Mobile :
Fax :
E-mail :